Chrzciny

Przygotowanie chrztu własnego dziecka nie jest sprawą najłatwiejszą, zwłaszcza w toku codziennych obowiązków. Korzystając z usług naszej firmy cateringowej, zyskujesz pewność, że wszystko będzie dopięte na ostatni guzik, a Ty możesz skupić się tylko na przyjemnej części tej uroczystości. Zapewnimy pyszne jedzenie, odpowiednie dekoracje, stoły, krzesła oraz zastawę stołową i obsługę przyjęcia.

Zajmujemy się kompleksową organizacją cateringu na przyjęcie z okazji chrztu. Jesteśmy przekonani, że naszym smacznym jedzeniem oraz profesjonalną obsługą zadowolimy Państwa i Państwa gości. Nasi kelnerzy zadbają o to, by na talerzach niczego nie zabrakło.

Dbamy także o to, by tego typu uroczystościom towarzyszyła odpowiednia oprawa wizualna. Nasze posiłki zawsze podawane są w zestawieniu z pięknymi dekoracjami. Zapewniamy szeroki wybór przystawek, dań głównych oraz deserów. Nasze posiłki powstają na bazie sprawdzonych przepisów, które docenili już nasi klienci. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta spełniła oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Tworzymy własne menu lub przygotowujemy dania wybrane przez klienta z naszej listy. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie.