logo orchidea białe

Restauracja Orchidea

To miejsce dedykowane na spotkania biznesowe, rodzinne, ze znajomymi lub na wieczorną randkę przy kieliszku Prosseco.

restauracja orchidea chrzciny komunie imprezy okolicznosciowe (1)

Zawsze świeża kawa

Najpiękniej zlokalizowana Restauracja w mieście z widokiem na park przy łączeniu rzek Ropy i Sękówki, z dużym parkingiem. Miejsce idealne na pyszną kawę o niezapomnianym smaku w wygodnym fotelu z ciastem pieczonym przez naszych cukierników

restauracja orchidea chrzciny komunie imprezy okolicznosciowe (8)

Szeroki repertuar

O rana serwujemy śniadania, pyszne lunch w cenie 13 zł, tu powstaje włoska pizza i makarony oraz burgery. Przygotowywujemy fit menu indywidualnie. Zawsze tu znajdzie każdy winno dla siebie oraz duży wybór piw regionalnych.

restauracja orchidea chrzciny komunie imprezy okolicznosciowe (4)

Przyjęcia i Cateringi

My zadbamy o każdy detal aby Twoje przyjęcie okolicznościowe było wyjątkowe w przepięknym wnętrzu restauracji otulonymi świeżymi kwiatami. Cateringi to nasza druga strona medalu, Organizujemy imprezy plenerowe z grilem. 

menu dla dzieci orchidea (2)

KĄCIK DLA NAJMŁODSZYCH

Nasi milusińscy najmłodsi goście mają wydzielony tylko dla siebie kącik pełen fantastycznych zabaw i menu dedykowane tylko dla nich, a jeśli Twoje dziecko chciałoby spróbować sił w kuchni, zapraszamy na warsztaty które organizujemy dla najmłodszych (: 

PRZYJĘCIA URODZINOWE

Z ogromną radością przygotowujemy przyjęcia urodzinowe dla naszych najmniejszych klientów. Sprawimy by ten dzień zapadł w ich pamięci na długo a dania były zdrowe iprzepyszne.